Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Öğrenci UMRE Fiyatları - 2021 Öğrenci UMRE Turları Marka Tur

#Öğrenci UMRE Fiyatları 2021 Öğrenci UMRE Turları, diyanet UMRE Öğrenci İndirimi 2021

Öğrenci UMRE Fiyatları 2021 Öğrenci UMRE Turları, diyanet UMRE Öğrenci İndirimi 2021

Öğrenci UMRE fiyatları için Marka Turizm'in yaptığı Türk hava yolları yol anlaşması durumundan dolayı Öğrenci UMRE Turlarında, Öğrenci UMRE fiyatlarında yüzde 25'e varan fiyatlarda indirim yapılmıştır. Öğrenci UMRE Turları için yapılması gereken kişinin üniversitesi'nden veya lisesinden Öğrenci olduğuna dair belge getirmesidir.

    Öğrenci UMRE fiyatları, Türk hava yolları ve Markatur arasında yapılan anlaşma ile geçerlidir.

    Öğrenci UMRE Turları her ayın salı günü Medine başlangıçlı olup, 8 gece Mekkeyi içine alarak
Bir tur programı düzenlenmektedir.

    Ramazan UMREsi Öğrenci UMRE Turları Ramazan'da son 10 gün yani bayram öncesi okullar tatil olduğu için Öğrenci UMRE turlarında bir fırsat doğmuştur, hem öğretmenler için hem Öğrenciler için UMRE fırsatı da olmuştur.

    Sömestr da Öğrenci UMRE turları Şubat ayında yaz tatili UMREsi başlıklı olarak Öğrenci UMRE turları düzenlenecektir. Bu turlar normal UMRE turları ndan 1000'er TL daha ucuz olacaktır. Diyanet UMRE Öğrenci indirimi 2021

   Şevval Öğrenci UMRE turları Ramazan bayramı sonrası yaz tatili olduğu için Öğrenci UMRE turları ve Öğrenci turları için en münasip zamandır, hem fiyatlar daha uygun hem zaman açısından Öğrenci UMRE turları için tam isabettir. Sömestr tatili 2021 UMRE Fiyatları İÇİN 0216 466 66 66 OLAN İRTİBAT TELEFONUMUZ İLE İLETİŞİM SAĞLAYALIM.

 


Diyanet logoTursab logo