Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
Hemen ARA!
arka plan

RÜYADA KABE'Yİ TAVAF ETMEK | RÜYADA TAVAF NAMAZI KILMAK | RÜYADA TAVAF EDERKEN AĞLAMAK | RÜYADA TAVAF EDEMEMEK | MARKA TUR

   RÜYADA KABE'Yİ TAVAF ETMEK

  Kıymetli Okuyucum
      Rüyada Kabe'yi Tavaf ettiğini görmek, çok hayırlı neticeleri verir.
  Rüyada Kabe'yi Tavaf eden İnsan günahkar ise, tövbeyi ve Cehennemden kurtuluşunu ve Bekarsa Evleneceğini, Tüccar ise işinin büyümesini, Zenginleşmesini, Fakir ise halinin düzeleceğini,  Zengin ise malının çok daha artacağını bildirir.

     Eğer rüyada Kabe'yi tavaf eden Hasta ise iyileşeceğini, Bir kadının Kabe'yi tavaf etmesini görmesi Bekar ise iyi bir adamla evleneceğini,  Eğer Kabe'yi tavaf eden hamileyse , hayırlı bir evlat sahibi olacağını,  Eğer Kabe'yi tavaf eden günahkarsa Cehennemden kurtuluşunu ifade eder.

  Bazen de Rüyada Kabe'yi Tavaf etmek Müslümanın Önderlerinin emrine uyumasına alamettir.

  Rüyada Kabe'yi tavaf ettiğini görmek Yemin kefaretine, adak kefaretine işarettir.

   Rüyada Kabe'yi tavaf ettiğini görmek biiznillah her muradının gerçekleşeceğe, Bekarsa Evleneceğine, Hayırlı bir kişiyle evlenip , hayırlı bir evlat doğuracağına alamettir ,hayırlı bir evlat sahibi olacağına alamettir.

RÜYADA KABE'Yİ TAVAF EDEMEMEK

     Rüyada Kabe'yi Tavaf Edememek Güzel Hayırlı nurlu neticeler alacağına,  sıkıntı görecek diye endişe duyduğu meselelerin olumlu güzel neticeleneceğine,  Sorunların biteceğine, Sevince kavuşacağına, Sıkıntıların tekrar etmeyeceğine, Mutlu huzurlu sağlıklı bir hayatın beklediğine,
El attığı işlerin başarılı sonuçlar vereceğine, güzel ortaklıklar kurulacağına, Büyük başarılar kazanacağına yorumlanmaktadır.
    
    Rüyada Kabe'yi tavaf edememek Görmek Maddi sorunlarının biteceğine , Para sıkıntısı çekmeyeceğine ve Rahatının ileride daha iyi olacağına, İşlerinin artacağına, mesleğinde başarının ve Zafer'in artacağına ve Maddi gücünün artacağına , Makamının ve itibarının yükseleceğine Rivayetler edilmiştir.

  RÜYADA TAVAF EDENLERİ GÖRMEK

  Rüyada insanları Tavaf ederken görmek insanların Dindarlığına ve doğru yol üzerinde olduklarını bildirir.

  Rüyada tavaf edenleri görmek , Sorunların üstesinden geleceğine, istediği mağazada istediği bir restorantta yemek yiyip , alışveriş yapacağına, ona hastalık gelmeyeceğine ,İnsanlar arasında, Komşular arasında çok sevilen birisi olacağına ve Zorlukları musibetleri, problemleri hep aşacağına ve kem göz nazarlara gelmeyeceğine alamettir.

RÜYADA TAVAF NAMAZI KILMAK

   Rüyada Tavaf Namazı kılmak, Çok hayırlı ameller, bereketli rızıklar, Maddi manevi işler , hayatımızın rahatlaması ,sıkıntılarımızın azalması ve bize ciddi yardımların , faaliyetlerin olması Musibetlerden korunmak ,düşmanlardan korunmak manalarını ifade eder.

RÜYADA KABE'Yİ TAVAF EDERKEN AĞLAMAK

   İş çevresinde fevkalade takdir, etrafında büyük bir ilgi duyulacağına, Borçlarının yakın bir zamanda biteceğine, işlerinin düzenleneceğine ,Etrafında Ciddi bir ilgi odağı olacağına, İnsanların onu daha çok seveceğine ve yardım elini daha fazla uzatacağına, İnsanların hafızasından silinmez işler yapacağına alamettir

RÜYADA CAMİDE TAVAF ETMEK

   Kalbinin Namaz Niyaz ısınacağına, Artık bundan sonra namaz kılmasının gerekli olduğuna, Yani Allah'a yönelmesinin lazım olduğuna ilahi bir irşattır. Bir manevi uyarıdır, böyle yorumlanır.Umre

info@markatur.com.tr 

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0222 234 30 00- 0532 310 20 50

 

Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.