Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Kurasız Hac - Kura Beklemeden Hac İmkanı- Özel Vize İle Hac

 

    Kurasız Hacca Gidilir Mi ?, 2020’de Kurasız Hacca Nasıl Gidilir ?, 2020 kurasız Hac Evet Yanlış Duymadınız Şu 2 Milyon Sırada Bekleme, Diyanet'in Kurasına Tabi Olma Konusunu Arabistan'dan Gelen Özel Hac Vizesi İle Aşabilmek Mümkün.. Çekilişsiz Hac İçin Anlatacağım Noktaları Merhale Merhale Beraber Okuyacağız.

 

      Kurasız Hac Kaç Para

   Nedir bu Kurasız Hac ve Çekilişsiz Hac ve Özel Vizeli Hac…Kura dışı hacca nasıl gidilir konuları

   Birinci olarak Kura dışı Hacca nasıl gidilir konusunun kaç kategoriye ayrılacağı ve 2020 Kurasız Hac , Özel Vizeli Hac nasıl belirlediğimiz ifade edeceğiz.

Birinci Kurasız Hac İşçi Vizeli Hac’tır bunda kişi 60-62 yaşına kadar sadece erkek olmalı ve sağlık problemi bulunmamalır. 

    Bir de bu işçi Vizeli Hac da sadece bilet ve Vize olarak uygulama mevcuttur ki ,Hacı orada kendi başına Arafat'a çıkacak, kendi başına otelinİ halledecek ve Mekke'den Medine'ye transferini kendisi yapacak ki  çok meşakkatli ucuz gibi görünse de rizikosu fazla ,sıkıntısı fazladır.

kurasız hac - kurasız hac fiyatları

   Bu kura dışı hacca nasıl gidilir  meselesinde katiyen bir firmanın bünyesinde bu işçi Vizeli Hac olayını tamamlamak gerek. İşçi Vizesini  firma alacak siz pasaportunuzu ve sağlık raporunuzu yani bir bedensel engel veya sağlık problemi olmadığını bildiren belgenizi ve 2 adet fotoğrafınızı ve nüfus kağıdı fotokopisi  firmaya teslim etmek durumundasınız.

   Bundan sonraki süreci firma sizin adınıza takip edecek sizin uçuş planlamanızı Mekke'de karşılanmanızı ,uygun bir otele yerleşiminizi ve hem irşat, hem operasyonel olarak sizin bütün ihtiyaçlarınızı firma görmeli. Yani oteldeki yemeğinizden tutun, Arafata Minaya intikaliniz. Bütün şeair Haccı beraber yapmanız gereklidir.

   Ve sonra Medine'ye intikalinin Medine deki otel operasyonu hepsi şirket tarafından tedarik edilmeli ve sizde sünnete uygun bir Hac yapabilmelisiniz.

   Bu işçi Vizesi olan Kurasız Hac da ucuz olsun diye insanlar bilmeden ciddi manada sıkıntılara muhatap olabilmektedir Arabistan'da denetlemelerde başı ağrıyabilir, hatta yurt dışına Hac yapmadan gönderilebilir ve bütün emekleri zayi olabilir.

   Bundan dolayı bu Özel Hac Vizeli olan işçi Vizeli durumunda illa bir şirket operasyonu gereklidir.

        Kurasız Hac Fiyatları

     2. Kurasız Hac Durumu , Özel Vizeli Hac konusu ise şahıs üzerine alınan 6 aylık veya 1 yıllık Ticari Vize veya Ziyaret Vizesi denilen çok giriş çıkışlı ve 90 gün oturuma kadar uzatılabilen bir Özel Hac Vizesi ile Hac yapmasıdir.

    Bu nevi Vize de Bay Bayan (Karı Koca) veya 65 yaşına kadar tek erkek bu Özel Vize ile Hac yapabilir.

  Biz Marka Tur olarak Ticari Vizeli Kurasız Haccı şimdiye kadar 1000'e kadar aile götürmüşüz ve yüzlerce mutlu yüz sağlamışız.

 

   Ticari Vize ile Kurasız Hac hizmeti şöyle görülür…

Hacı Adayının Özel Hac Vizesi Hacdan 5 ila 10 ay öncesi alınır ve kurban bayramından önce takribi olarak 1 ay önce giriş yapılması gerekir Mekke'ye giriş yapılır.

    Ve toplamda 30 günlük bir Özel Vizeli Hac hizmeti yapılır bu Ticari Vize ile Özel Hac uygulaması bütün işlemler resmi Hacılar birlikteliğiyle gerçekleştirilir. Sadece Mekke'ye girişi Ticari Vize konseptiyle olur hiçbir sorun olmadan Mekke'deki oteli'nde ve resmi Hacılarla beraber programı yapacak ve resmi Hacılarla beraber Arafata çıkacaktır.

Arafat Dağı

     Ve Medine geçişi yine resmi Hacılarla beraber olup Medine'den Türkiye dönecektir biz Marka tur olarak bu Kurasız Hac hizmetini ütün Türkiye aktarması bize ait olarak vaadiyle gerçekleştirilmiş ve Hacı Türkiye'nin neresinden gelirse gelsin İstanbul'dan aktarma yapılacak ve operasyon görevlisi ile beraber uçacak Mekke'ye grup başkanı ile beraber yerleşecek ve bütün süreci rehber ve hocalarımızla beraber takip edecektir .

   Kesinlikle bu Kurasız Hacda düşünüldüğü gibi ortada bırakırlar,ilgisiz kalırız, kimse bizi sormaz diye bir düşünce olmamalı bizim için resmi Haci ne ise Özel Vizeli Kurasız Hacca gelen Hacımız aynı kıymettedir.

     3.tip Kurasız Hac hizmeti verdiğimiz Hac konsepti şöyledir… doğrudan doğruya Arabistan hükümetinden aldığımız Ekstra Hac Vizesi , Özel Hac Vizesi ile Hacca gitmektir ki ,bu alınan Vize de %100 Garanti olup doğrudan doğruya resmi Hacılarla birlikte olmak, birlikte uçmak ve birlikte dönmektir. Bu Vizede Bedelİ  fazla olduğu için rakam da ona göre fark eder,  bu sene her sene olduğu gibi diyanet işleri başkanlığı

    Bu Özel Hac Vizeli Hacta bekleme olmadığı için caziptir .İnsanlar 10 ile 20 sene arası bir bekleme ile karşı karşıyadır,  Çünkü 2 milyon bir birikme söz konusu.

        2020 Kurasız Hac

Takribi olarak senede 80000 kişi resmi olarak Hacca Kura dan götürülüyor.

Burada gördüğünüz kadarınca ortalama 15 sene kadar 20 sene kadar bir bekleme durumu var

Bundan dolayı yaşı ilerlemiş, artık beklemeye tahammülü kalmamış veya imkanı olup erken Hac hizmet almak isteyen veya önceden gitmiş artık Kurraya girme durumu olmayan Hacı adayı kardeşlerimiz bu Kurasız Hac hizmeti için ve Özel Vizeli Hac hizmetimiz için bizim bizim ile irtibata geçmeli.

Birde Bu şekilde Marka TUR ile Kurasız Hacca gelmiş hacılarımızın ,ileriye dönük Haccı cıksa tekrardan Resmi olarakta Hac yapabilirler Özel Vize ile gitmesi  Mani olmaz

Bu Kurasız Hac kavramını ve Özel Hac Vizeli Hac kavramını çok insanlar duymamış. Bu Kurasız Hac cevrenizdeki insanlara bildirini taki yıllarca Hac özlemi ile yanıp tutuşan kardeşlerimize vesile olunsun. Sizin vesilenizle Hacca diğer Kurasız Vize ile götürdüğümüz binleri gibi Hac farizasını eda etsinler. Kurasız Özel Vizeli Hac İmkanı

Allah'ın emri FARZ olan Hacca muKabelede bulunmayınız. Cenabı Hakkın davetine karşı böyle bir şey yokTur diyerek haber uğruna yanlış şeylere imza atmayınız.

Cenabı Hak Kur'an'da Açık Ali İmran suresinde

Orada (Beytullah’ta) apaçık ayetler (hikmet ve ibret dolu alâmetler ve) İbrahim'in makamı vardır. Kim oraya girerse o güvenliktedir. Ona bir yol bulup güç yetirenlerin (bu) Ev'i (Kâbe’yi) Haccetmesi, Allah'ın insanlar üzerindeki hakkıdır. Kim de (bu hakkı ve Haccın-Umrenin kutsallığını) inkâr ederse, şüphesiz, Allah âlemlere karşı muhtaç olmayan Ğaniy’dir. (Ali İmran 97)

Burada dikkat edilirse ona yol bulma kavramı vardır. Bu ayet ebedidir. Kur'an bunu 1400 sene önce emretmiştir. Yolbulan ve bulmak isteyen insanların önüne böyle bir şey yokTur diyerek çıkılmaz.

Böyle bir şey vardır.  her sene 30000 kişi Arafat'a çıkmasıyla bu davayı ispat etmektedir ve yine edecektir.

 

[özel vizeli hac, Kurasız hac, Çekilişsiz hac 2020 kurasız hac, 2020 kurasız hac, kurasız hac, 2020 kurasız hac, 2020 kurasız hac, kurasız hac 2020, özel hac, özel hac, kuraya girmeden hacca gitmek, kurasız hacca gidilir mi, özel hac vizesi,kura dışı hacca nasıl gidilir]Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

https://www.markatur.com.tr

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0216 310 20 50- 0552 310 20 50

 

 

 
Diyanet logoTursab logo