Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

İran Tur Kaydı - İran Turları Programı

#İran Turu - İran Tur Programı  #İran Turları ve Fiyatları 2022 #İran Vizesi  #İran Tur Fiyatına Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler  #İran Turu ile İlgili Sık Sorulan Sorular #İran Turları ile İlgili Okuyabileceğiniz Diğer Yazılar #Marka Tur'da İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar:

iran turları - iran tur programı - gezi turları

İran Turu - İran Tur Programı 

1.GÜN: Istanbul - Tahran

İran Turu için ilk adım İstanbul Havalimanında dış hatlarda belirtilen kontuarın önünde bir araya gelinmesi ile başlar. Daha sonra bilet ve pasaport işlemlerinin yapılmasına sıra gelir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra uçak hareket saati beklenir ve Tahran için yolculuk başlar. Tahran’a varıldığında, kalacağını otele transfer gerçekleştirilir. Akşam yemeği, dinlenme ve geceleme ile gün biter. 

2.GÜN: Tahran -  Şiraz

Otelde kahvaltı edilmesinin ardından, kesin ayrılış yapılır ve aşağıda belirtilen yerleri gezmek için yola çıkılır.

Ulusal Müze,

 Gülistan Sarayı 

Mücevher Müzesi ziyaret edilir. 

Tur bittikten sonra havaalanına transfer gerçekleşir ve kısa süreli bir iç hat uçuşu ile Şiraz şehrine varılır. Akşam yemeği otelde yenir ve İran Turu’nun ikinci günü tamamlanmış olur. 

3.GÜN: Şiraz

Kahvaltı otelde edilir. Daha sonra   Nasır el Mülk Camii, Persepolis, Nakş-i Rüstem, Hafız Türbeleri’ni ziyaret etmek için yola çıkılır. Akşam yemeği oteldedir. 

4.GÜN: Şiraz - Yezd

Otelde kahvaltı edilmesinin ardından, Pasargade’yi ziyaret etmek için yola çıkılır. Burası (Pasargade) dünyadaki en eski şehirlerden olarak bilinir. Pasargade’de Kiros’un (ilk Pers İmparatorluğunu kurmuş olan) mezarı görülür. Bu mezar UNESCO’nun  listesinde yer alan bir mezardır. 

Bu ziyaretler sonrası Yezd şehrine doğru hareket edilir. Yezd’de 

Yezd Jameh Camii, 

Emir Çakmak Kompleksi

Zerdüşt Ateş Tapınağı ziyaret edilir. 

Akşam yemeği otelde yenir. 

5.GÜN: Yezd - Isfahan

Kahvaltı edilir, otelden kesin ayrılış gerçekleşir. Sonrasında  Zerdüşt Sessizlik Kuleleri ziyaret edilir. Devamında İsfahan şehrine doğru bir yoluluk başlar. Bu şehir için Antik İran şehrinin mücevheri olduğu söylenir. Ayrıca Müslümanlık aleminde de en güzel kentler arasında olduğu kabul edilir. İsfahan şehrinde;

Isfahan Jameh Camii 

Zayandeh Nehir Köprüleri (Si-o-seh & Khaju Köprüleri) gezilir. 

Akşam yemeği ve konaklama otelde gerçekleşir.   

6.GÜN: Isfahan

İran Turunda 6. gün İsfahan şehri için ayrılmıştır. 

İsfahan’da;

Imam Meydan ( UNESCO listesinde yer alır) 

Chehel Sotun Sarayı (UNESCO Site) 

Ali Kapu Sarayı 

Şeyh Lütfullah Camii ziyaret edilir.

Akşam yemeği ve konaklama otelde gerçekleşir.   

7.GÜN:  Isfahan -Kashan - Tahran 

 Kahvaltı edildikten sonra otelden kesin ayrılış gerçekleşir. Bugün Tahran’a dönüş gerçekeşir. Tahran yolu üzerinde ise bir başka tarihi bölge olan Kashan’a gidilir. Bu bölge yaklaşık 6000 senelik bir tarihe sahiptir. Aşağıda ismi geçen ve UNESCO listesinde bulunan yerler ziyaret edilir. 

Fin Bahçesi ,

Sialk Tepesi , 

Tabatabaei , 

Ağa Bozorg Camii ve Medresesi gezilir. 

Tahran'a varılması ve akşam yemeği ile de gün biter. 

8.GÜN: 

Kahvaltı edildikten sonra otelden kesin ayrılış gerçekleşir. Size belirtilen kadar serbest zaman verilir ve yine belirlenen zamanda havalimanına hareket için yola çıkılır. İstanbul’a varılması ile İran turu son bulur. 

İran Turları ve Fiyatları 2022

iran tur fiyatları - gezi turları

İran Vizesi 

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları vizeden muaftır. Vizeye ihtiyaç duymadan, sadece pasaportları ile İran Turu'na katılabilirler. 

İran Tur Fiyatına Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler 

İran Tur Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler :  

* İstanbul / Tahran / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti 

* Tahran-Şiraz - Tek Yön -  İç Hat Uçuşu 

* Belirtilen sınıf otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklama

* Havalimanı Transferleri

* Programda belirtilen tüm turlar, giriş ücretleri ve taşıma - Öğle Yemekli

* Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler : 

* Türkiye İç hat bilet ücreti

* Yemeklerde alınacak bilimum kapalı içecekler

* Kişisel Olarak Yapılan Harcamalar

* Otelde yapılan ekstra harcamalar( telefon, kuru temizleme, oda servisi vb)

* Yurtdışı çıkış harç ücreti 

 

iran turları fiyatları - iran turları 2023

Marka Tur İran Turları için ilk tarih 23 Ocak'tır. Diğer Tur tarihleri ve fiyat ile ilgili detayları görmek için

İran Turları 2022 - İran Turları Fiyatları Sayfasını Ziyaret Ediniz

İran Turu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

 İran Turuna Gitmek İçin Ne Zaman Daha Uygundur? 

Sıcak ve kuru bir iklime sahip olan İran, çok soğuk havaların yaşanmadığı bir şehirdir. Kış mevsimleri kısa ve serin geçerken, yaz mevsimleri daha uzun, kurak ve sıcak olur. Akdeniz’den gelen nemli hava ve Arabistan çöllerinin kurak havası İran iklimini etkiler. En soğuk olduğu zaman Ocak ayıdır. Hava sıcaklığı bu dönemde 5-10 derece arasında değişir. Yani çok soğuk bir havası olmaz. En sıcak zamanı ise Ağustos ayıdır. Ağustos ayı sıcaklıkları ise 20 - 30 derece arasındadır. Fakat, bu sıcaklık nem ile de bir araya gelince yaklaşık 40 derece ve kimi zaman daha fazla da olabilir. En çok yağış kasım ve mart ayları arasında görülür. 

Marka Tur İran Turları, 2023 Ocak ayından itibaren başlamaktadır. İran Turu tarihleri arasından, iklim ile ilgili yukarıdaki bilgileri de göz önüne alarak, en uygun olan tur zamanını seçebilirsiniz. 

İran Turuna Katılmak İçin Vize Almak Gerekir mi? 

İran şehri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vizesiz geçiş hakkı sunuyor.  Ancak güncel ve katılacağınız tur tarihinin bitiminden itibaren 6 ay geçerli pasaportunuz olması gerekiyor. Ayrıca pasaportunuzda en az iki boş sayfanın da olması şarttır. 

İran Turunda Pasaport ile İlgili Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, İran’a vize almaya gerek duymadan gidebilir. Ancak pasaport olması gerekir. Pasaport için gerekli olan şart ise, tur bitiş tarihinden sonra en az 6 ay geçerlilik süresi olmasıdır. Ayrıca eğer pasaport aldığınız tarih, 10 yıldan eski ise, yenilenmesi gerekir. 24 Kasım 2015 tarihinden itibaren Lacivert pasaportlar, yurt dışına çıkışlarda kabul edilmemektedir. Yani pasaportunuzu alış tarihiniz ve geçerlilik durumu oldukça önemli bir konudur.  İran Turlarına sorunsuz bir şekilde kayıt yaptırmak ve seyahatinizi gerçekleştirmek için pasaportunuzun güncel olmasına ve geçerlilik süresinin tur bitiş tarihinden sonra en az 6 ay olmasına dikkat etmelisiniz. 

İran Turunda Sağlık Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

İran, ülkeye girişlerde Türkiye vatandaşları için aşı şartı koymuyor. Eğer dışarıda yemek yemek gibi bir isteğiniz varsa, bazı noktalara önem göstermeniz faydalı olabilir. Dışarıda pet veya kapalı şişelerde satılan suları tercih ediniz. 

Tavuk, et ve balık gibi ürünleri yiyeceğinizde, iyi pişmiş olmasına dikkat ediniz. 

Sebze ve meyvelerin ise iyi bir şekilde yıkanmış olduğundan ve mümkünse meyveleri kabuklarını soyduktan sonra yemeye özen gösteriniz. 

Ayrıca sürekli kullandığınız ve ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğünüz ilaçları da yanınızda getirmeyi unutmayınız. 

İran'a Uçuşlar Ne Kadar Sürer? 

İran - Tahran’a  uçuşlar İstanbul’dan ortalama 3 saat sürer. İstanbul’dan Şİraz veya İsfahan’a ise ortalama 4 saat gibi bir uçuş süresi vardır. 

İran’ın Para Birimi Nedir? 

İran Riyali’dir. Para kodu  IRR şeklindedir. İran Turlarında, yanınızda USD veya Euro bulundurabilir ve ülke içerisinde döviz bürolarından yerel para birimi ile değiştirebilirsiniz. 

İran’da Cep Telefonumu Nasıl Kullanırım? 

Eğer, Türkiye’deki mevcut telefon hattınız uluslararası kullanıma açıksa, İran’da da cep telefonunuz kullanabilirsiniz. 
 

İran Gezisi İçin Ne Tür Kıyafetler Almak Gerekir? Gerekli Olabilecek Eşyalar Nelerdir? 

İran şehri genel olarak sıcak bir iklime sahip olduğundan tişört, gömlek ve pamuklu kıyafetler tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz zaman aralığındaki tahmini hava şartlarını da göz önüne alarak kıyafet seçimini daha detaylı yapabilirsiniz. Ayakkabılarınızın yürüyüşler için uygun bir yapıda olması sizi rahat ettirir. Yağmurlu bir havaya denk gelme ihtimalinize karşı şemsiye ve yağmurluğu da valizinize ekleyebilirsiniz. Daha önceki satırlarda da bahsettiğimiz gibi kurak ve sıcak bir şehir olan İran’a giderken, güneş gözlüğü, şapka, güneş kremi gibi eşyalarınızı yanınızda bulundurmalısınız. Son olarak kulak tıkacı, video kamera, fotoğraf makinesi ve bu cihazlar için şarj aleti, yedek hafıza kartı gibi eşyalarınızı almayı da unutmayınız. 

İran’dan Sevdiklerim İçin Hediye Olarak Ne Alabilirim? 

Alışveriş imkanlarının geniş olduğu İran’da camdan seramiğe, ipekten antikaya kadar pek çok el işi eşyayı hediye olarak veya kendiniz için alabilirsiniz. 

İran’ın Yemek Kültürü Nasıldır? 

İran yemek kültürü olarak Türkiye ile çok benzerdir. Özellikle et yemekleri ve pilavı sık sık görebilirsiniz. 

İran Turu ile İlgili Tavsiyeler ve Bilgiler

Havaalanına gelmeden önce pasaportunuzun yanınızda olduğundan emin olun. Ayrıca tur süresince pasaportunuz yanınızda olmalıdır. 

Valizinizi birkaç gün önceden hazırlamanız iyi olacaktır. İran Turu süresince çoğunlukla hareketli olunacağı ve gezilen şehirlerde bir veya iki gece konaklama olacağı için mümkünse büyük olmayan, orta veya küçük boy bir valiz alabilirsiniz. 

Uçuş saatinden en az 3 saat öncesinde havalimanında, daha önceden belirtilen kontuar önünde hazır olunuz. 

Tur programını detaylı ve dikkatli bir şekilde okuyun ve tur süresince yanınızda bulundurun. 

Otele vardığınızda, otelin kartvizitini alın ve yanınızda bulundurun. 

Serbest zaman olduğu size belirtilmediği sürece, bağlı olduğunuz gruptan kopmayın, tur rehberinizi takip edin. 

Tur süresince birçok yer gezileceği için yumuşak tabanlı ve ortopedik bir ayakkabı tercih etmeniz rahat etmenizi sağlayacaktır. 

Kadınların vücut hatlarını kapatan kıyafetler giymesi önerilir. Örnek olarak geniş pantolon, pardesü gibi kıyafetler verilebilir. Kutsal mekanların ziyareti sırasında başörtüsü ve ayak bileklerine kadar uzanan giysileri tercih etmelidir. 

Her ihtimale karşı, yanınızda şemsiye veya yağmurluk taşıyabilirsiniz. Akşamları haav biraz daha serin olabileceği için, buna uygun kıyafetleri de valizinize eklemenizde fayda vardır. 

Bagaj valizinize traş köpüğü, kolonya, parfüm, tırnak makası, makas gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bu eşyalar kabin valizinde olmamalıdır. 

Havaalanlarında giriş çıkışlarda size görevliler soru sorabilir. Bu durumda sabırlı ve sakin bir şekilde cevap vermeye özen gösteriniz. 

Tur sırasında havaalanlarında ve gezilen yerlerde, İran askerlerinden ve ilgili görevlilerden izin almadan fotoğraf çekmeyiniz. 

Sürekli kullandığınız ilaçları ve reçetesini yanınıza almayı unutmayın. 

Cuma günleri, İran’da resmi tatilidir. Dolayısıyla pazarlar ve alışveriş merkezleri kapalı olur. 

Devlet kurumları, banka, postane ve benzeri diğer kurumlar 07.30-12.00 - 13.00-16.00 saatleri arasında arası mesai yaparlar. 

İran’ın para birimi Riyaldir. Ancak Toman olarak adlandırılır ve halk arasında da Toman olarak kullanılır. 

İran ATMleri farklı ülkelerin kredi kartlarına hizmet vermemektedir. Dolayısıyla birçok alışverişte nakit ödeme yapılır. Sadece büyük şehirlerde (İsfahan gibi) halı ve benzeri büyük meblağlı harcamalarda kredi kartı kullanılabilir. 


İran Turları ile İlgili Okuyabileceğiniz Diğer Yazılar

İran Gezilecek Yerler - İran Turlarında Ziyaret Edilen Yerler

İran Tahran - Başkent Tahran ve Tarihi Hakkında - İran Turları

Nakşı Cihan Meydanı - Dünyanın En Büyük İkinci Meydanı - İmam Meydanı

İran Gezi Rehberi - İran Turları

İran'a Neden Gidilir? İran Turlarına Katılmanız İçin 5 Harika Neden

İsfahan İran - İran Gezilecek Yerler

İran Şiraz - İran Gezilecek Yerler


Marka Tur'da İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar:

Hac ve Umre ile İlgili Sorularınız ve Dini Konularda Merakınızı Giderecek İçerikler İçin: Marka Tur Ana Sayfasına Tıklayınız

Hac Kayıt ve Başvuru İşlemleri ve Fiyatlar Hakkında Bilgi Almak İçin: Hac Kategori Sayfasına Tıklayınız

Umre ile İlgili Tüm Sorularınız İçin: Umre Kategori Sayfasına Tıklayınız

En Ucuz 2022 Umre Fiyatları ve Umre Tur Tarihleri İçin: Şevval Umresi Fiyatları Sayfasına Tıklayınız

7 Günlük Umre Turları ve Fiyatları İçin Tıklayınız

15 Günlük Umre Turları ve Fiyatları İçin Tıklayınız

2022 Lüks Umre Turları ve Fiyatları İçin Tıklayınız

Hac Fiyatları 2022 İçin Tıklayınız

 İran Turları 2022 - İran Turları Fiyatları 

İran Turları 2022 - İran Turları Fiyatları 

İran turları, tarihi mekanları gezmekten hoşlanan kişiler için oldukça cazip bir fırsattır. İran şehrinin tarihi, Milattan öncesine kadar dayanır. İran Turları ile bu tarihi şehrin önemli bölgelerini gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

İran Turları, 2023 Ocak ayından itibaren başlamaktadır. İran Tur tarihleri, Ocak ayından itibaren belirli aralıklarla devam eder. Size uygun olan tarih aralığndaki tur ile İran gezinizi gerçekleştirebilirisniz. Ayrıca bazı tarihlerde sunulan erken kayıt indirimleri de bulunur. Bu sayede tarihi dokusu ile dikkatleri üzerine çeken bu şehri, daha cazip İran Turları fiyatları ile gezme fırsatını yakalayabilirsiniz. 
 

İran Turları tarih ve fiyat ile ilgili detayları, içeriğimizin devamında görebilirsiniz. 

 

Orta Doğu’da bulunan İran’ın tarihine bakıldığında, Pers İmparatorluğu’na kadar gittiği görülür. Pers İmparatorluğu ise Milattan önce 1000’li yıllarda var olmuştur. 

Yukarıda yer alan kısa metinden bile anlayabileceğiniz üzere, İran tarihi ile sizi büyüleyebilecek bir şehirdir. İran turları da, şehrin tarihi noktaları ve bazı mübarek konumları üzerinde yoğunlaşır. İran Tur Programı sayfasından tur planlamasına göz gezdirerek hangi noktaların gezildiğini de görebilirsiniz. Ayrıca İran Otelleri sayfasından tur süreci boyunca konaklama yapılan otelleri de inceleyebilirsiniz. 

İran Turları ile ilgili merak edilen çeşitli konular vardır.  Soruların tamamını incelemek için "İran Tur Kaydı - İran Turları Programı" sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

İran Tur Tarih ve Fiyatları 

İran Turları - Marka Tur - 23 Ocak 2023

iran turu - iran turu fiyatları

Gidiş: 23 Ocak
Dönüş: 30 Ocak


1Kişilik Oda: 1269$ (22.790₺)
2Kişilik Oda: 1069$ (19.197₺)
3Kişilik Oda: 1039$ (18.656₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Kültür turu olarak da kabul edilen İran Turu, hem süre hem de tur planlaması açısından sizler için oldukça avantajlıdır. Marka Tur İran Turları, 7 Gece 8 Gün olarak planlanmıştır. İran'da tur süresince gezilen - ziyaret edilen noktaları görmek için İran'da Gezilecek Yerler yazımızı okuyabilirsiniz.

İran Gezi Turu - Marka Tur - 29 Ocak 2023

iran turları fiyatları

Gidiş: 29 Ocak
Dönüş: 3 Şubat 


1Kişilik Oda: 1269$ (22.791₺)
2Kişilik Oda: 1069$ (19.193₺)
3Kişilik Oda: 1039$ (18.655₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

 

İran Turuna Katılmak İçin Vize Almak Gerekir mi? 
İran şehri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vizesiz geçiş hakkı sunuyor.  Ancak güncel ve İran Turuna katılacağınız tur tarihinin bitiminden itibaren 6 ay geçerli pasaportunuz olması gerekiyor. Ayrıca pasaportunuzda en az iki boş sayfanın da olması şarttır. 

 

İran Turları Fiyatları  -  1 Şubat 2023

iran turu tebriz- iran turları

Gidiş: 1 Şubat
Dönüş: 9 Şubat 


1Kişilik Oda: 1259$ (22.610₺)
2Kişilik Oda: 1059$ (19.024₺)
3Kişilik Oda: 1029$ (19.018₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 10 USD İndirim Fırsatı 

 

kudüs turları - diyanet kudüs turu fyatları

 

İran Gezi Turu -  İran Turları - 15 Şubat 2023

burak tur iran - iran turları fiyatları

Gidiş: 15 Şubat
Dönüş: 23 Şubat


1Kişilik Oda: 1259$ (22.612₺)
2Kişilik Oda: 1059$ (19.024₺)
3Kişilik Oda: 1029$ (19.018₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 10 USD İndirim Fırsatı 

 

İran Turunda Pasaport ile İlgili Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, İran’a vize almaya gerek duymadan gidebilir. Ancak pasaport olması gerekir. Pasaport için gerekli olan şart ise, tur bitiş tarihinden sonra en az 6 ay geçerlilik süresi olmasıdır. Ayrıca eğer pasaport aldığınız tarih, 10 yıldan eski ise, yenilenmesi gerekir. 24 Kasım 2015 tarihinden itibaren Lacivert pasaportlar, yurt dışına çıkışlarda kabul edilmemektedir. Yani pasaportunuzu alış tarihiniz ve geçerlilik durumu oldukça önemli bir konudur.  İran Turlarına sorunsuz bir şekilde kayıt yaptırmak ve seyahatinizi gerçekleştirmek için pasaportunuzun güncel olmasına ve geçerlilik süresinin tur bitiş tarihinden sonra en az 6 ay olmasına dikkat etmelisiniz. 

 

İran Turları - Marka Tur - 1 Mart 2023 

iran turları fiyatları

Gidiş: 1 Mart 
Dönüş: 9 Mart


1Kişilik Oda: 1249$ (22.431₺)
2Kişilik Oda: 1049$ (18.844₺)
3Kişilik Oda: 1019$ (18.300₺)İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 20 USD İndirim Fırsatı 

 

iran turları - marka turizm

 

İran Turları Fiyatları - Gezi Turları - 15 Mart 2023 

ets iran turu - iran turları

Gidiş: 15 Mart
Dönüş: 23 Mart


1Kişilik Oda: 1249$ (22.432₺)
2Kişilik Oda: 1049$ (18.845₺)
3Kişilik Oda: 1019$ (18.301₺)İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 20 USD İndirim Fırsatı 

 

Günümüzde İran şehrinin nüfusunun neredeyse tamamına yakını Müslümandır. Şehrin büyük bir bölümü çöllerle kaplıdır. İran’ın Hazar Denizine kıyısı bulunan tarafları ile oldukça yeşildir. Ülkede Farsça dili konuşulur.

 

İran Turları 2022 - 7 Gece 8 Gün -  Marka Tur - 1 Nisan 2023

iran turları 2022 fiyatları - izmir çıkışlı iran turları

Gidiş: 1 Nisan
Dönüş: 9 Nisan 


1Kişilik Oda: 1239$ (22.251₺)
2Kişilik Oda: 1039$ (18.657₺)
3Kişilik Oda: 1009$ (18.124₺)İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 30 USD İndirim Fırsatı 

 

 

İran Turları Fiyatları - 7 Gece 8 Gün -  15 Nisan 2023

iran gezi turu - iran turu- iran turu tebriz

Gidiş: 15 Nisan
Dönüş: 23 Nisan 


1Kişilik Oda: 1239$ (22.252₺)
2Kişilik Oda: 1039$ (18.658₺)
3Kişilik Oda: 1009$ (18.125₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 30 USD İndirim Fırsatı 

 

İran Gezi Turu - 7 Gece 8 Gün -  1 Mayıs 2023

iran turları 2022 fiyatları - yurtdışı turları - 1 mayıs 2022

Gidiş: 1 Mayıs
Dönüş: 9 Mayıs


1Kişilik Oda: 1229$ (22.077₺)
2Kişilik Oda: 1029$ (18.484₺)
3Kişilik Oda: 999$ (17.945 ₺)İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 40 USD İndirim Fırsatı 

 

İran Gezisi - İran Turları Fiyatları - 7 Gece 8 Gün -  15 Mayıs 2023

iran turu 2022 fiyatları - iran gezisi - marka turizm - 15 mayıs 2022

Gidiş: 15 Mayıs
Dönüş: 23 Mayıs


1Kişilik Oda: 1229$ (22.073₺)
2Kişilik Oda: 1029$ (18.487₺)
3Kişilik Oda: 999$ (17.941 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 40 USD İndirim Fırsatı 

 

 İran Turları - İran Turları 2023 - 7 Gece 8 Gün -  1 Haziran 2023

iran turları 2023 fiyatları - iran turları - marka tur - 1 haziran 2023

Gidiş: 1 Haziran 
Dönüş: 9 Haziran 


1Kişilik Oda: 1219$ (21.896₺)
2Kişilik Oda: 1019$ (18.307₺)
3Kişilik Oda: 989$ (17.765 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 50 USD İndirim Fırsatı 

 

 İran Turları 2023 - İran Turları Fiyatları -  15 Haziran 2023

iran turları - iran turları fiyatları

Gidiş: 15 Haziran 
Dönüş: 23 Haziran 


1Kişilik Oda: 1219$ (21.895₺)
2Kişilik Oda: 1019$ (18.302₺)
3Kişilik Oda: 989$ (17.769 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Erken Kayıtta 50 USD İndirim Fırsatı 

 

 İran Turları Fiyatları -  1 Temmuz 2023

iran gezisi - iran turu 2022 fiyatları

Gidiş: 1 Temmuz
Dönüş: 9 Temmuz


1Kişilik Oda: 1119$ (20.096₺)
2Kişilik Oda: 1009$ (18.121₺)
3Kişilik Oda: 979$ (17.582 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

 

İran Gezisi - İran Turları Fiyatları 2022 -  15 Temmuz 2023

iran turları 2022 fiyatları - iran gezisi

Gidiş: 15 Temmuz
Dönüş: 23 Temmuz


1Kişilik Oda: 1119$ (20.097₺)
2Kişilik Oda: 1009$ (18.123₺)
3Kişilik Oda: 979$ (17.584 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

 

İran Turları 2022 - İran Turları Fiyatları -  1 Ağustos 2023

iran turları - burak tur iran turları

Gidiş: 1 Ağustos
Dönüş: 9 Ağustos


1Kişilik Oda: 1109$ (19.921₺)
2Kişilik Oda: 999$ (17.947₺)
3Kişilik Oda: 969$ (17.408 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

 

İran Gezisi 2022  - İran Tur Fiyatları -  15 Ağustos 2023

iran turları 2022 fiyatları - iran turu 2022 - iran turları 2022

Gidiş: 15 Ağustos
Dönüş: 23 Ağustos


1Kişilik Oda: 1109$ (19.921₺)
2Kişilik Oda: 999$ (17.947₺)
3Kişilik Oda: 969$ (17.408 ₺)


İran Otelleri İçin Tıklayınız


İran Tur Kaydı İçin Tıklayınız

Tüm yazılar
Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

https://www.markatur.com.tr

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12 - 0532 111 22 01

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0216 310 20 50- 0532 111 22 01

 

 

 
Diyanet logoTursab logo