Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Eskişehir Umre Fiyatları - Eskişehirden Her Ay Uçuşlu Umre

Marka Tur ve Turizm firması Eskişehir UMRE Acentaları içerisinde yıllardan beri hizmet görüp Eskişehir çıkışlı UMRE ve Eskişehir havaalanından kalkış UMRElerde senelerden beri başarılı bir hizmet vermektedir.

Eskişehir UMREsinde bambaşka bir ivme kazandıran, Eskişehir UMRE Fiyatlarında cazip fiyatlar sunan Marka Turizm. Özverili operasyon firması olan Marka Turizm Eskişehir UMRE acentaları içerisinde saygınlığını korumaktadır.

Ayda Eskişehir'den UMRE turları noktasında 2 uçuş yapan Marka Turizm uçaklarlarini her vakit Eskişehir'den uçurmuştur.

En Ucuz Umre Fiyatları 2020

Marka Turizm Eskişehir UMRE şirketleri İLE BERABER Uçuş planlamasında beraber yapar ve Eskişehir UMRE acentaları ile operasyonları birlikte devam ederler ve Eskisehir UMRE fiyatları noktasında Eskişehir'de harika bir fiyatlama öngörmektedir.

Marka Turizm Hasan Polatkan havaalanından Eskişehir kalkışlı UMRElerine 2012'dan beri devam etmektedir.

Eskişehir UMRE Turlarında 2019 ve 2020'dada yine Hasan Polatkan Havaalanından Eskişehir çıkışlı UMRElerine aylık periyotlarla devam edecektir.

Marka Turizm Eskişehir UMRE Acentaları ve Hac UMRE şirketleri koordineli bir vaziyette Hasan Polatkan Havaalanından charter uçaklarla hizmet vermeye Eskişehir UMRElerinde Eskişehir halkına UMRE Turlarını sunmaktadır.

 Umre

       Umre,   her Müslüman tarafından Allah'ın ( Subhanahu Ve Ta'ala ) barışın habercisi olarak kabul edilmesi ve içindeki günahları, manevi kirleri temizlemek için , ve Rabbi ile  iletişim kurmak için aldığı güzel bir manevi yolculuktur . Bu yolculuğa çıkan her Umreci ve Hacı, diriliş gününde , yevm-i mahşerde ruhlarını, kalp zihinlerini ve bedenlerini geçmişte işlenen günahlardan arındırma yoluna gider.
    Esasen, Umre Arapça Kutsal Kabe'ye (Beytullah) 'ziyaret' anlamına gelir ve yılın herhangi bir zamanında herkes tarafından yapılabilir; Mekke'ye zorunlu (Farz) bir ibadet olan Hac ise Umrenin  aksine, her yıl İslami takvim Zil Hicce ayının ilk 10 günü içinde yapılır.

Tüm yazılar
Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

https://www.markatur.com.tr

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0216 310 20 50- 0545 245 40 40

 

 
Diyanet logoTursab logo