Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
Hemen ARA!
arka plan

2018 En Uygun Umre Fiyatı 2018 Ramazan Umresi 2018 Umre Fiyatları 2018 Sömestr Umresi

2018 Umre Fiyatları

 

               Huzurla kutsal topraklara sloganıyla yola çıkan  www.markatur.com.tr bu kutsal vecibenizi yerine getirirken size güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. 2018 Yılı, Diyanet Hac Umre Turları ve Hac Umre Fiyatları hakkında hazırladığımız bu yazımızda Diyanet Umre fiyatları,  Umre Tur Fiyatları gibi sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

 2018 Diyanet Umre fiyatları turlara göre farklılık göstermektedir. Özel paketler halinde hazırlanan umrelerimiz için 2018 umre fiyatı gidiş dönüş zamanı, kalınacak yerler gibi faktörlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Ekonomik ve lüks umre tur fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümümüzden bizi arayabilirsiniz. Umre fiyatı her zaman olduğu gibi çeşitli kriterleri baz alarak belirlenmektedir. 2018 Umre fiyatlarında da konaklanan gün sayısı, Kabe’ye yakın konaklama yeri ve tur tarihinin yanı sıra konaklama yerinin kalitesine göre düzenlenmiştir.

 

2018 Sömestr Umresi

 www.markatur.com.tr 2018 yılı sömestr umre turunda okul tatilinde de umre turları düzenlemektedir. Kutsal topraklarda ailenizle birlikte gerçekleştireceğiniz ziyaretlerinizi 2018 yılı sömestr tatiline ayarlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve sınırlı sayıda kontenjan sunulan firmamız2018 sömestr umre fiyatlarında da rakiplerinden ayrılıyor.

2018 Ramazan Umresi

 

           “Ramazan-ı Şerif ayı geldiği zaman umreye git. Çünkü bu ayda yapılan umrenin sevabı hacca denk gelir.” (Ahmed b. Hanbel, Müsned 2/380)

Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselâm, “Benim mescidimde kılınan bir namaz, diğer mescitlerde kılınan bin namazdan daha faziletlidir” buyurmuşsa da unutmamak gerekir ki Kabe-i Muazzama ‘da kılınan namaz için “Orada kılınan bir namaz 100 bin namazdan hayırlıdır, 100 bin namaza eş değerdir” demişlerdir.  Böylesine mübarek olan bir mekânda ibadet etmek, hele ki Ramazan ayındaysa çok kıymetlidir.

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i kutsal topraklarda değerlendirmek isteyen müminlere bir müjdemiz var.  www.markatur.com.tr 2018 Ramazan umresi için farklı seçeneklerle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor.

2018 Ramazan Umre tur fiyatları, tur programları, ekonomik umre turu, güvenli umre yolculuğu, rehberliğimiz sayesinde adabına ve usulüne uygun ibadet,  zamana ve mali durumunuza göre farklı programlarla umre turlarını kaliteli hizmet anlayışımızla sunuyoruz.

 

2018 En Uygun Umre Fiyatı

 

        www.markatur.com.tr 2018 yılında da her bütçeye ve döneme uygun umre programları düzenlemektedir. Bu kutsal ibadeti gerçekleştirebilmeniz için düzenlediğimiz programlarda butik umre programlarının yanı sıra ekonomik umre programları da mevcuttur. 2018 ekonomik umre fiyatları ve Butik umre fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Size sadece kendinize ve bütçenize uygun umre programını belirlemek kalıyor.Umre

info@markatur.com.tr 

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0222 234 30 00- 0532 310 20 50

 

Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.