Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
Hemen ARA!
arka plan

Markatur Hakkimizda

MARKA Turizm kurulduğu günden bugüne müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan profesyonel kadrosu ile nitelikli hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

On yıldır  "T.C. Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi" olarak hiç değişmeden devam eden kalite çizgimiz ile sektörün önemli kurumsal acentelerinden biri haline geldik. Hac ve Umre organizasyonlarımızdaki hizmet anlayışımız ile misafirlerimize farklılığımızı göstermeye çalışıyoruz. 

Gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar sayesinde artan müşteri memnuniyeti ile günden güne büyümekte ve ilerlemekte olan şirketimiz, İslam’ın 5 şartından biri olan Hac ve Umre ibadetini, misafirlerinin kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi için her konuda geniş imkânlar sunmaktadır.

Kültür turları ve ayrıcalıklı aile tatili gibi hassasiyet gerektiren hizmetlerde de size özel çözümler üretmekte ve eşsiz konaklama olanakları sağlamaktayız. 

Başarının, müşterilerimizin tebessümüne bağlı olduğunu bilinci ile, dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkelerimiz olduğunu unutmadan sizleri memnun edecek organizasyonlar gerçekleştirerek hizmetlerimize devam etmekteyiz. info@markatur.com.tr 

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Molla Eşref Sok. Pak Han No:1/8
Üsküdar / İstanbul
0532 310 20 50 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0222 234 30 00- 0546 246 40 40

 

Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.