Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Marka Tur Umre Fiyatları Ve Umre Turları

Hakkımızda

2003 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyete başlamıştır. İstanbul Merkezimiz, ESKİŞEHİR, BURSA VE ANKARA faaliyet gösteren şubelerimizin yanı sıra Türkiye’nin her ilinde yüzlerce gönüllü temsilcimiz ve satış acentalarımız bulunmaktadır.

MARKA TUR kuruluş amacı olan, İnanç Turizmine yönelerek yoğun bir şekilde UMRE ve Hac Organizasyonları düzenlemekte ve sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları en kısa sürede aşıp, size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir.

Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam alt yapı ve Suud Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, IATA ve Türsab’dan aldığımız yetki belgeleri sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmakta ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Sahip olduğumuz bu farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız.
2019 - 2020  UMRE ve Hac Sezonunda daha önceki senlerde olduğu gibi müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla sizlere layık olabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Saygılarımızla..

MARKATURDiyanet logoTursab logo