Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Kültür Turlarımız Hakkında

Kültür turlarımız en lüks mekânlarda en iyi rehberler ile sizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Güzel eğlenceli ve zevkli turlar olacağını sizlere temin ediyoruz.Yapmış olduğumuz gezilerimizi  Galeri bölümdeki resimlerden bakabilirsiniz. Turlarımızda sizleri görmekten memnun oluruz. Gezilerimizde görüşmek üzere..

Ekim  Kasım ayını değerlendirebileceğiniz uzun tatiller olmasa da sonbaharın bu son ayında hafta sonlarını kullanarak tatil yapabilirsiniz. Hava şartlarına en uygun tatil şekli ise kültür turları. Kasım ayında kültür turları tatilinizi fevkalede bir şekilde değerlendirmenizin fırsatı.

Kültür turları isterseniz bir hafta sonu isterseniz kocaman bir hafta boyunca programa alınan bölgeyi tarihsel, doğal ve kültürel bütün özellikleriyle tanımanıza olanak veren bir turizm etkinliğidir.Zamanınızı ayırarak Bol bol gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi sevenler için biçilmiş kaftandır. Ekonomik kültür turları bu turların tamamına yayılabilecek bir kavram çünkü konaklama ve ulaşımın dahil olduğu bu turlar zaten oldukça hesaplıdır.

 Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

https://www.markatur.com.tr

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Selam-i Ali Caddesi 31-1
Üsküdar / İstanbul
0533 333 3331 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0216 310 20 50- 0545 245 40 40

 

 
Diyanet logoTursab logo