Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
arka plan

Kurasız Hac - Kura Beklemeden Hac İmkanı- Özel Vize İle Hac | Marka Tur

    Merhaba Bugün sizlere insanların çoğunun duymadığı ve duyduğunda şaşıracağı mühim bir konudan bahsedeceğim.

Kurasız Hac Fiyatları , Kısa Süreli Program

Kuyrasız Hac Fiyatları - Kurasız Hac Fiyatları 2020

Kurasız Hac Fiyatları 2020 , 35 Günlük

Kurasız Hac 2020 - 35 Günlük

    Kurasız Hacca Gidilir Mi ?, 2020’de Kurasız Hacca Nasıl Gidilir ?, 2020 kurasız Hac Fiyatları  Evet Yanlış Duymadınız Şu 2 Milyon Sırada Bekleme, Diyanet'in Kurasına Tabi Olma Konusunu Arabistan'dan Gelen Özel Hac Vizesi İle Aşabilmek Mümkün.. Çekilişsiz Hac İçin Anlatacağım Noktaları Merhale Merhale Beraber Okuyacağız.

 

      Kurasız Hac Kaç Para

   Nedir bu Kurasız Hac ve Çekilişsiz Hac ve Özel Vizeli Hac…Kura dışı hacca nasıl gidilir konuları

   Birinci olarak Kura dışı Hacca nasıl gidilir konusunun kaç kategoriye ayrılacağı ve 2020 Kurasız Hac Fiyatları, Özel Vizeli Hac fiyatlarını nasıl belirlediğimiz ifade edeceğiz.

Birinci Kurasız Hac İşçi Vizeli Hac’tır bunda kişi 60-62 yaşına kadar sadece erkek olmalı ve sağlık problemi bulunmamalır. Bu şekildeki Kurasız Haccın  bedeli  4500 ila 5500 dolar arası değişmektedir.

    Bir de bu işçi Vizeli Hac da sadece bilet ve Vize olarak uygulama mevcuttur ki ,Hacı orada kendi başına Arafat'a çıkacak, kendi başına otelinİ halledecek ve Mekke'den Medine'ye transferini kendisi yapacak ki  çok meşakkatli ucuz gibi görünse de rizikosu fazla ,sıkıntısı fazladır.

kurasız hac - kurasız hac fiyatları

   Bu kura dışı hacca nasıl gidilir  meselesinde katiyen bir firmanın bünyesinde bu işçi Vizeli Hac olayını tamamlamak gerek. İşçi Vizesini  firma alacak siz pasaportunuzu ve sağlık raporunuzu yani bir bedensel engel veya sağlık problemi olmadığını bildiren belgenizi ve 2 adet fotoğrafınızı ve nüfus kağıdı fotokopisi  firmaya teslim etmek durumundasınız.

   Bundan sonraki süreci firma sizin adınıza takip edecek sizin uçuş planlamanızı Mekke'de karşılanmanızı ,uygun bir otele yerleşiminizi ve hem irşat, hem operasyonel olarak sizin bütün ihtiyaçlarınızı firma görmeli. Yani oteldeki yemeğinizden tutun, Arafata Minaya intikaliniz. Bütün şeair Haccı beraber yapmanız gereklidir.

   Ve sonra Medine'ye intikalinin Medine deki otel operasyonu hepsi şirket tarafından tedarik edilmeli ve sizde sünnete uygun bir Hac yapabilmelisiniz.

   Bu işçi Vizesi olan Kurasız Hac da ucuz olsun diye insanlar bilmeden ciddi manada sıkıntılara muhatap olabilmektedir Arabistan'da denetlemelerde başı ağrıyabilir, hatta yurt dışına Hac yapmadan gönderilebilir ve bütün emekleri zayi olabilir.

   Bundan dolayı bu Özel Hac Vizeli olan işçi Vizeli durumunda illa bir şirket operasyonu gereklidir.

        Kurasız Hac Fiyatları

     2. Kurasız Hac Durumu , Özel Vizeli Hac konusu ise şahıs üzerine alınan 6 aylık veya 1 yıllık Ticari Vize veya Ziyaret Vizesi denilen çok giriş çıkışlı ve 90 gün oturuma kadar uzatılabilen bir Özel Hac Vizesi ile Hac yapmasıdir.

    Bu nevi Vize de Bay Bayan (Karı Koca) veya 65 yaşına kadar tek erkek bu Özel Vize ile Hac yapabilir.

  Biz Marka Tur olarak Ticari Vizeli Kurasız Haccı şimdiye kadar 1000'e kadar aile götürmüşüz ve yüzlerce mutlu yüz sağlamışız.

   Kurasız Hac da Ticari Vize fiyatlaması şöyledir.. bu nevi Özel Vizeli Haccın rakamları 4'lü 5'li odalarda kalırlarsa 7500 dolar

    Eğer karı koca Özel odada kalırlarsa veya iki kişilik Özel odalarda kalınırsa 8500 dolar Kurasız Hac fiyatı uygulanır.

    Bu 2020 Kurasız Hac fiyatları Birinci olarak Ticari Vizenin 3000 ile 3500 dolar arası olan Özel Hac Vize maliyeti ve diğer Hac masrafları ile Kurasız Hac fiyatı belirlenir.

 

     Kurasız Hacc Fiyatlarını öğrenmek İçin TIKLAYINIZ

 

   Ticari Vize ile Kurasız Hac hizmeti şöyle görülür…

Hacı Adayının Özel Hac Vizesi Hacdan 5 ila 10 ay öncesi alınır ve kurban bayramından önce takribi olarak 1 ay önce giriş yapılması gerekir Mekke'ye giriş yapılır.

    Ve toplamda 30 günlük bir Özel Vizeli Hac hizmeti yapılır bu Ticari Vize ile Özel Hac uygulaması bütün işlemler resmi Hacılar birlikteliğiyle gerçekleştirilir. Sadece Mekke'ye girişi Ticari Vize konseptiyle olur hiçbir sorun olmadan Mekke'deki oteli'nde ve resmi Hacılarla beraber programı yapacak ve resmi Hacılarla beraber Arafata çıkacaktır.

Arafat Dağı

     Ve Medine geçişi yine resmi Hacılarla beraber olup Medine'den Türkiye dönecektir biz Marka tur olarak bu Kurasız Hac hizmetini ütün Türkiye aktarması bize ait olarak vaadiyle gerçekleştirilmiş ve Hacı Türkiye'nin neresinden gelirse gelsin İstanbul'dan aktarma yapılacak ve operasyon görevlisi ile beraber uçacak Mekke'ye grup başkanı ile beraber yerleşecek ve bütün süreci rehber ve hocalarımızla beraber takip edecektir .

   Kesinlikle bu Kurasız Hacda düşünüldüğü gibi ortada bırakırlar,ilgisiz kalırız, kimse bizi sormaz diye bir düşünce olmamalı bizim için resmi Haci ne ise Özel Vizeli Kurasız Hacca gelen Hacımız aynı kıymettedir.

     3.tip Kurasız Hac hizmeti verdiğimiz Hac konsepti şöyledir… doğrudan doğruya Arabistan hükümetinden aldığımız Ekstra Hac Vizesi , Özel Hac Vizesi ile Hacca gitmektir ki ,bu alınan Vize de %100 Garanti olup doğrudan doğruya resmi Hacılarla birlikte olmak, birlikte uçmak ve birlikte dönmektir. Bu Vizede Bedelİ  fazla olduğu için rakam da ona göre fark eder,  bu sene her sene olduğu gibi diyanet işleri başkanlığı resmi Hac rakamlarında ortalama 700 ile 1000 dolar arası fark koymaktadır .

Bundan 3 sene önce 3 bin dolar olan Özel odada Hac standart Hac bu sene 5300 dolar 2020 Haccında ise takribi 6000 dolar olacaktır.

    Bu Özel Hac Vizeli Hacta bekleme olmadığı için caziptir .İnsanlar 10 ile 20 sene arası bir bekleme ile karşı karşıyadır,  Çünkü 2 milyon bir birikme söz konusu.

        2020 Kurasız Hac

Takribi olarak senede 80000 kişi resmi olarak Hacca Kura dan götürülüyor.

Burada gördüğünüz kadarınca ortalama 15 sene kadar 20 sene kadar bir bekleme durumu var

Bundan dolayı yaşı ilerlemiş, artık beklemeye tahammülü kalmamış veya imkanı olup erken Hac hizmet almak isteyen veya önceden gitmiş artık Kurraya girme durumu olmayan Hacı adayı kardeşlerimiz bu Kurasız Hac hizmeti için ve Özel Vizeli Hac hizmetimiz için bizim bizim ile irtibata geçmeli.

Birde Bu şekilde Marka TUR ile Kurasız Hacca gelmiş hacılarımızın ,ileriye dönük Haccı cıksa tekrardan Resmi olarakta Hac yapabilirler Özel Vize ile gitmesi  Mani olmaz

   Bu Hac hizmetinin fiyatlaması Özel odalarda yani 2 kişi kalacak odalarda 9000 dolar dörtlü odalarda ise 8500 dolardır otellerimiz ise Şişe bölgesinde hem servis konumu itibarıyla Harem'e kolay gidip gelinebilecek ve şeytan taşlama mevkiine yürüyerek gidip gelinebilecek kolaylıkta ki otellerde tercihimizi kullanıyoruz.  fakat otel kalitesi yükseltilip yeniden  Kurasız Hac fiyatı size belirlenebilir, bu istenildiği süreçte firmayla irtibata geçilip ona göre fiyat istenebilir.

Bu Kurasız Hac kavramını ve Özel Hac Vizeli Hac kavramını çok insanlar duymamış. Bu Kurasız Haccı cevrenizdeki insanlara bildirini taki yıllarca Hac özlemi ile yanıp tutuşan kardeşlerimize vesile olunsun. Sizin vesilenizle Hacca diğer Kurasız Vize ile götürdüğümüz binleri gibi Hac farizasını eda etsinler. Bu 2020 Özel Vizeli Kurasız Hac için 444 44 12 numaramızla irtibata gecebilirsiniz.

Kurasız Özel Vizeli Hac İmkanıDiyanet logoTursab logo