Kutsal Yolculuğun Vazgeçilmez Markası...
Hemen ARA!
arka plan

FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN UMRE TURLARI VE FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN UMRE FİYATLARI

                           FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN UMRE TURLARI VE FİYATLARI

MARKA TURİZM, 10 yılı aşkın bir süredir FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN merkezli, FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN’DEN kalkışlı Umre Turları hizmeti vermeye devam ediyor, İstanbul ve Anadolunun her noktasından Umre Turları düzenleyen en büyük Hac ve Umre turu düzenleyen firmalardan biri olmuştur. Size ve sevdiklerinize yönelik FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN merkezli, FIYATLARI-EN-UCUZ-UMRE-TURLARI-UCUZ-UMRE-TURLARI-UYGUN-UMRE-TURLARI-UYGUN’DEN kalkışlı Umre Turlarımızla beraber tur ve otel ihtiyaçlarınızın tam bir başarı için bütün kuvvetimizle çalışıyoruz.

   Her aileye göre ekonomik ve uygun zamana  göre özel olarak belirlediğimiz bir çok Umre turları ve Umre fiyatlarını sunuyoruz, Bu şekli ile kendinize ve ailenize en uygun Umre turları ve Umre fiyatlarını seçebilirsiniz

  Umre ibadetinizi manevi feyiz ve huzur içersinde geçirirken  MARKA TUR çalışanlarımız Umre turunuz  sürecinde size unutamıyacağınız bir Umre turu hizmeti vermeyi taahhüd ve söz veriyor.

  Umre turları ve Umre fiyatları belirlenirken, Mescid-i Harama yakın ve tek bir servisle gidilebilecek ekonomik ve lüx Beş yıldizlı otel hizmeti vermeyi planladık. Umre turları ve Umre fiyatları belirlenirken vize , otel hizmetlerimiz , rehberlik ,transfer, manevi irşat gibi nazara alınmıştır.

Umre turları ve Umre fiyatları için daha tafsilatı ile bilgilendirme isterseniz www.markatur.com.tr sitemizi ziyaret etmenizi veya Türkiyenin her noktasından ulaşabileceğiniz 4444412 numaramızı arayarak tecrübeli satış danışmanı arkadaşlarda bilgi alabilirsiniz.

   Umre turları ve Umre fiyatları Ve Hac Turları Ve Hac Fiyatları hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen bize ulaşınız.

    MARKA TUR olarak, bir sonraki Umre turunuzda size hizmet etmekten gurur ve sevinç duyacağız

 Haberler

info@markatur.com.tr 

İSTANBUL

Mimar Sinan Mah.
Molla Eşref Sok. Pak Han No:1/8
Üsküdar / İstanbul
0532 310 20 50 - 444 44 12

ESKİŞEHİR

İstiklal Mah. Reşadiye Esnafı sok No:2/F 
Odunpazarı/Eskişehir

0222 234 30 00- 0546 246 40 40

 

Eposta listemize kaydolup kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.